Monitor Audio оголосили про оновлення найпопулярнішої лінійки Silver Series. Сьоме покоління Silver - це поєднання сміливого, потужного звуку з вишуканим і стриманим зовнішнім виглядом.

Silver Series 7G повністю оновлена з точки зору продуктивності, дизайну і якості збірки. Серія включає вісім різних моделей, заснованих на останніх акустичних інноваціях компанії: поличники Silver 50 7G і Silver 100 7G, підлогова акустика Silver 200 7G, Silver 300 7G і Silver 500 7G, динамік центрального каналу Silver C250 7G, тиловики Silver FX 7G для об'ємного звучання і динамік Dolby Atmos® Silver AMS 7G.

Зверніть увагу, що на відміну від попередньої серії, де центральний канал був представлений двома динаміками Silver C150 (6G) і Silver C350 (6G), серія 7G включає один 3-смуговий динамік центрального каналу: Silver C250 (7G).
Нова серія розроблена для самих різних цілей, будь то перегляд останніх фільмів або прослуховування класичного вінілового альбому.

Покращення і зміни в Silver 7G:

- Новий конічний профіль RST II з гексагональною структурою з заглибленнями для більш жорсткого профілю і більше чистого і природного звуку.
- Оптимізований СЧ-динамік зменшений до 3 дюймів зі збільшеною пропускною здатністю і зменшеними спотвореннями. Менший розмір драйвера забезпечує кращу спрямованість звуку.
- Твітер з новою магнітною структурою і технологією Uniform Dispersion Waveguide II для більш реалістичного і переконливого відтворення високих частот.
- Нові планки і окантовка.
- Формованні опори з ABS-пластика для підвищення стійкості.
- Сучасна естетика з оздобленням шпоном з натурального дерева
- Silver AMS 7G з підтримкою Dolby Atmos для захоплюючого тривимірного звуку. Ідеально встановлюється на динаміки Silver 300 7G.

Завдяки різноманітним варіантам зовнішньої обробки, динаміки серії доповнять і прикрасять будь-який інтер'єр: класичний, сучасний або вінтажний.
Ніякі дві пари динаміків не виглядають однаково, що надає їм індивідуальний зовнішній вигляд. Доступна обробка блискучим глянсовим чорним лаком, атласно-білим лаком або три шпони з натурального дерева: ясен, натуральний горіх, чорний дуб.

Monitor Audio стверджує, що нова лінійка забезпечує набільш плавне і природне звучання. В Україні моделі очікуються в жовтні.

Презентаційне відео можна подивитись на нашому каналі.