Хотіли більше потужності? Отримуйте! Новий сабвуфер REL HT/1510 Predator II забезпечує підвищену продуктивність в усіх категоріях: підсилювач потужністю 1000 Вт з входами PerfectFilter™, новий 15-дюймовий драйвер CarbonGlas™, що надає набагато більшу потужність, та впевнений елегантний стиль, який раніше не зустрічався в конструкціях домашніх кінотеатрів. Новинку можна поєднувати з  серіями T/x та S.


Краще стає кращим


Predator II, повна модернізація HT/1510, ґрунтується на оригінальному сабвуфері для домашнього кінотеатру (переможець Theater of the Year awards на кількох континентах), модернізуючи кожен компонент та аспект. Ці оновлення були засновані на трьох ключових висновках:
1. Звук був настільки добрий, що люди хотіли більше потужності
2. Зовнішній вигляд має значення, і, незважаючи на те, що сабвуфер для домашнього кінотеатру зазвичай в темряві, має виглядати приголомшливо, як і його аудіофільський аналог
3. З'єднання HT/1510 з нашими моделями високого рівня (Serie T/x та Serie S та еталонними моделями) дає сліпуче насичений, повний та безперервний бас театральної якості.

Таким чином, Predator II отримав повний лінійний підсилювач живлення потужністю 1000 Вт і новий 15-дюймовий (380-мм) драйвер зі збільшеною на 40% потужністю, щоб дати людям те, що вони хотіли – більшу, швидшу динаміку та абсолютну ПОТУЖНІСТЬ. Ця атака поєднується з чудовим новим корпусом з гладкими новими пропорціями, щоб ідеально поєднуватись з іншими конструкціями REL для системи об'ємного звучання, яка дійсно виглядає так само красиво, як і звучить. Щоб переконатися, що ви отримали переваги цих оновлень, REL розробили спеціалізовані HT-версії нашого відзначеного нагородами PerfectFilter™, які забезпечують більш рівні глибокі баси, тепер аж до 20 Гц. Як вишенька на торті Predator II забезпечує найвищий вихідний сигнал .1/LFE серед усіх REL. 

Дизайн 


Predator II впевнено забезпечує значні покращення в елегантності дизайну, продуктивності та виконанні кожної деталі дизайну корпусу. Краса у разі не поверхнева. Вкрай важливе використання корпусу правильного розміру, красиво виконаного в горизонтально-лінійному чорному кольорі з легким блиском, що нагадує сучасні підсилювачі. Завдяки цьому лінійка HT має ті ж гладкі та елегантні пропорції, що й еталонні моделі REL, але за набагато меншу ціну. Конструкції REL виграють від включення інтегральних інженерних рішень у всі конструкції. 
Використовуваний всередині кожного HT/1510 BrilliantBrace™ утримує задню частину драйвера, щоб виключити пошкодження при транспортуванні, глушить і перенаправляє енергію, що зазвичай утримується в динаміці, а також заспокоює верхню, нижню та обидві бічні стінки корпусу. 


Розмір має значення


Маленькі сабвуфери ніколи не зможуть зрівнятися з великими динаміками, що легко розподіляють баси. В основі кожного REL лежить справді чудовий драйвер. У 15-дюймовому (380 мм) динаміці Predator II збережена комбінація скловолокна та центральної кришки з вуглецевого волокна, що забезпечує швидкі, реактивні баси з хлопком, що є відмінною рисою чудового театрального звуку. Легке скловолокно дозволяє 3-дюймовій (75 мм) звуковій котушці миттєво прискорювати дифузор Predator II, у той час як центральний ковпачок з вуглецевого волокна робить композитну структуру більш жорсткою, гарантуючи, що навіть у найважчі моменти структура дифузора залишиться непошкодженою. Звичайно, це дає переваги і при відтворенні музики. Керована потужність була збільшена, що дозволяє набагато потужнішому підсилювачу викладатися на повну, не побоюючись, що драйвер не встигає за ним. Масштаб, швидкість та фірмова продуктивність – ось причина існування цього флагмана.


Потужність


Якщо вам недостатньо 800 Вт, безперечно, 1000-ватний лінійний підсилювач потужності класу A/B у новому Predator II вилікує вас від усього, що вас турбує. Володіючи польовими транзисторами по 400 Вт та потужним джерелом живлення, дуже важливо мати величезні резерви струму на випадок вибухів та спецефектів. Підсилювач Predator II забезпечує величезну потужність із майже безмежними резервами. Це створює величезний результат, який доступний миттєво, і доставляється в легкій манері, гідній флагмана в сімействі HT.


Масиви сабвуферів


HT/1510 Predator пропонує ще одну унікальну інновацію REL. Для забезпечення дійсно високої продуктивності Predator спроектований так, щоб його можна було складати в штабель до трьох одиниць за допомогою REL Couplers™, що входять до комплекту, які з'єднують нижні одиниці з верхніми. Ці міцні фрезеровані алюмінієві з'єднувачі надійно кріпляться болтами до кожного сабвуфера і разом із міцними напрямними на нижній стороні кожного корпусу створюють надзвичайно важку та міцну басову вежу. При використанні в стереостеках (всього 6, по 3 з кожного боку) він забезпечує більше 8000 Вт пікової потужності, змушуючи (6) 15-дюймових динаміків викладатися по максимуму.
REL створили досконалий сабвуфер для домашнього кінотеатру. HT/1510 Predator II – справжній хижак в світі театрального звуку.