Модель Evo 75 є прекрасним прикладом того, наскільки привабливою може бути аудіосистема потокового відтворення, створена за принципом «лише додайте АС».


Поживши в тісному спілкуванні з Cambridge Audio Evo 75 останні кілька тижнів, один висновок напрошується сам собою: з цією аудіосистемою потокового відтворення приємно мати справу. Вона не розмовляє з нами, як це роблять в наш час багато пристроїв, і вона нас не смішить (звичайно, якщо ми не відтворюємо з її допомогою пародиста "Weird Al" Yankovich). А от користуватися нею приємно оскільки конструкція системи продумана дуже добре.
Назву моделі 'Evo' обрано невипадково, тому що даний продукт є представником досить прогресивної hi-fi категорії, а цифра '75' позначає вихідну потужність в ватах на канал. Дана серія представлена ​​двома моделями: Evo 75 і більш потужною і просунутої моделлю Evo 150 з вихідною потужністю 150 Вт на канал.

 

Функціональні можливості

Платформа Cambridge StreamMagic є зручним засобом потокового відтворення музики з Tidal, Qobuz і, через DLNA, з будь-яких мережевих музичних накопичувачів. Способів потокового відтворення музики з телефону або планшета на сьогодні існує багато. Але який би спосіб ви не вибрали для себе, Evo 75 до цього повністю готовий. До апарату також можна підключити зовнішні джерела, такі як телевізор, CD-плеєр (пізніше в цьому році Cambridge планує випустити CD-транспорт Evo) або зовнішнє сховище, через роз'єми RCA, USB, коаксиальний, оптичний і HDMI ARC.


Власники вінілових програвачів звернуть увагу, що апарат не має власного вбудованого фонокоректора. Зате вбудований фонокоректор є у «старшого брата» - Evo 150 - і є його відмінною «фішкою». Крім того, модель Evo 150 рівно в 2 рази потужніша, обладнана іншою мікросхемою ЦАП ESS Sabre, має асинхронний USB і балансні XLR-входи, другий оптичний вхід і дві пари акустичних терміналів для одночасного підключення двох пар АС. Власникам Evo 75, які також люблять слухати вінілові платівки, доведеться підключити до входу RCA деку, обладнану фонокоректором або купити окремий фонокоректор.

 

Якість збірки і обробки

Зручність систем «все в одному корпусі» породило цілу категорію hi-fi компонентів, що отримала навіть свою назву - lifestyle. Дизайнери-стилісти Cambridge Audio потрудилися на славу і Evo 75 (також як і його естетично схожий «старший брат») дійсно радує око.
Корпус апарату виготовлений з чорного анодованого алюмінію і з боків має знімні декоративні панелі з магнітним кріпленням, які власник може змінювати на свій смак. Габарити корпусу (Ш х В х Г): 317 х 89 х 352 мм. Вхідні в стандартну комплектацію бічні панелі імітують горіховий шпон (данина поваги першому продукту, який випущений фірмою Cambridge Audio в 1968 році - підсилювач P40) і виготовлені з зовні привабливого полімерного матеріалу Richlite, основу якого складає перероблений папір і смола.


Розташовані в правій частині передньої панелі кнопки управління (живлення, відтворення / пауза, пропуск трека, зміна формату дисплея і перемикання між виходом на АС або навушники) увагу на себе не привертають. Пульт ДУ зроблений добротно і викликає повагу - це вам не пультик розміром з кредитку, які часто йдуть в комплекті з сучасними компонентами. Для зручності користування, на тильній стороні пульта навіть є спеціальне ергономічне поглиблення, що свідчить про те, що Cambridge приділяє увагу дрібницям. Якщо для потокової подачі аудіо ви, в основному, використовуєте рідні музичні потокові додатки (такі як Chromecast, Spotify Connect, Tidal Connect або AirPlay 2) або Roon, вам, можливо, і не знадобиться додаток StreamMagic. З іншого боку, якщо ви вирішите використовувати саме його, то знайте, що воно є і працює надійно.

Звук

Зусилля Cambridge Audio, спрямовані на створення зручного у використанні, універсального і різнобічного продукту, були витрачені не даремно. Evo 75 звучить гідно, а перелік його технічних характеристик вражає. На відміну від архітектури посилення, яку Cambridge розробляє для своїх окремих підсилювачів, Evo 75 обладнаний покупними підсилювачами класу D Hypex NCore. Але завдяки скрупульозному налаштуванню, породистий звук Cambridge Audio живе в ньому нітрохи не менше; звучить апарат відкрито, музично і глибоко.

детальність та ширина сцени Evo очевидні відразу. Відкритість середини вражає з перших акордів. Звучання фортепіано відрізняється пластичністю і мелодійністю. Струнні звучать тепло і природно. Завдяки широкій звуковий сцені, кожному інструменту на ній вистачає місця, щоб виразити себе динамічно - а це ключова умова для залучення до музичного дійства - і масштабно.

Вердикт

Сьогодні на ринку представлено безліч hi-fi пристроїв потокового відтворення музики, які чудово звучать, шикарно виглядають або якими приємно користуватися. Але не багатьом з них вдавалося отримувати високі оцінки одночасно по всіх трьох категоріях настільки ж переконливо, як це вдалося Cambridge Audio Evo 75. Досі у верхньому сегменті ринку потокових пристроїв жоден продукт не наближався так близько до рівня якості лінійки Naim Uniti. Якщо ви хочете отримати максимальну зручність, широкий функціонал і чудовий звук в одному корпусі, але ваш бюджет не дозволяє вам придбати Uniti Atom, Evo 75 є ідеальною альтернативою.

 

джерело "What Hi-Fi?"