Переваги систем Bluesound Pro у порівнянні із традиційними комерційними аудіосистемами

У конкурентній економіці приміщення роздрібної торгівлі трансформуються і, паралельно із цим, зазнають змін способи відтворення музики у кафе, ресторанах, крамницях та інших комерційних приміщеннях. Традиційні комерційні аудіо системи мають недоліки у царині відповідальності, управління, якості звуку, безпеки та простоти використання. Настав час переглянути типи АС або методи потокового відтворення музики при встановленні комерційних аудіо систем. Ось шість причин чому вибір аудіо рішень у сегменті Bluesound Professional убезпечить будь-якого власника бізнесу від серйозних аудіо негараздів.

  1. Економія простору

Аудіосистема, яка не захаращує простір для клієнтів, відвідувачів та покупців вивільняє додатковий простір для меблів, оздоблення та інших елементів, що позитивно впливатимуть на відчуття клієнтів. У той час коли традиційні аудіосистеми можуть вимагати прокладання різного роду кабелів, встановлення громіздких програвачів та додаткового обладнання на кшталт комп’ютерів і ноутбуків, рішення Bluesound Professional пропонують інший шлях.

Компактні компоненти, такі як наш мережевий потоковий стерео підсилювач B170S, забезпечують віддалений доступ до бізнес-сервісів потокової музики і їх можна сховати у коридорі, вбудувати у стіну або розташувати у стойці у сервісному приміщенні. Наша компактна, мережева і потокова АС BSP200 класу PoE+ має вбудований музикальний стрімер/підсилювач і отримує як живлення, так і ethernet по єдиному кабелю Cat5e або Cat6. Це означає, що немає потреби встановлювати електричні розетки або прокладати довжелезні кабелі щоб дістатися аудіо джерел або підсилювачів.

  1. Системи постійної напруги

Незалежно від того скільки було витрачено на АС, все залежить від якості аудіопотоку. І, зазвичай, чим більше АС використовується, тим нижчою буде його якість. Там, де є потреба використовувати більш ніж одну АС і створювати аудіозони, багато бізнесів використовують WiFi-з’єднання, Bluetooth та багато інших способів з’єднань. Це часто призводить до провалів звуку, спотворень і низької якості потоку. Такі рішення як стример Bluesound Professional B170S безпосередньо вирішує цю проблему. Його виходи із низьким опором у 4 або 8 Ом особливо добре підходять для інсталяцій, де розбірливість та якість звуку мають найважливіше значення. В інших випадках, наприклад коридори або місця великого скупчення людей, там де є потреба одночасно встановити велику кількість АС, можна використовувати опцію постійної напруги 70/100В, яка дозволяє послідовне підключення АС і дає можливість зменшити довжину кабелів та спростити схему підключення.

  1. Підтримка багатьох зон музики

По мірі того, як клімат приміщень роздрібної торгівлі рухається у напрямку створення середовищ, де відвідувач одночасно отримує інформацію багатьма органами відчуття, роль музики у створенні відповідної атмосфери складно переоцінити. У приміщеннях розділених на різні зони (наприклад, фойє, верхні поверхи, туалети, торгівельна зала крамниці і підсобні приміщення), відвідувач, рухаючись між різними зонами комерційного простору, може відчувати зміну настрою. Маючи на увазі цю потребу, рішення від Bluesound Professional підтримують роботу із багатьма зонами одночасно. Програвачі музики, такі як B400S, підтримують потокове відтворення музики одночасно у 4 різних зонах.

 

  1. Дистанційне управління

Особливо у великих приміщеннях, персонал не завжди має змогу бігати щоб дістатися регулятора гучності, перемкнути радіостанцію або поставити інший CD. Можливість управляти музичною системою дистанційно є нагальною потребою у будь-якому комерційному середовищі. Завдяки платформі BluOS, створення окремих музичних зон, управління гучністю, доступ до партнерів потокового прослуховування музики Bluesound Professional і багато іншого стає доступним через додаток управління BluOS Controller, який може бути встановлений на будь-який телефон, планшет або ноутбук. Додаткові пристрої, такі як настінна панель управління CP100, можна встановлювати у кожній зоні аби створити прямий доступ до пункту управління музикою. І нарешті, драйвери управління третіх сторін дають можливість здійснювати управління пристроями Bluesound Professional з найбільш популярних інтегрованих систем управління.

  1. За будь-якої погоди

А як наші справи із відтворенням музики просто неба? Хоча деякі традиційні АС можна встановлювати назовні, більшість із них не вміють грати потокову музику. АС сегменту Bluesound Professional відповідають вимогам стандарту IP65, готові до експлуатації за будь-яких погодних умов і поєднують функції АС та стрімера в єдиному корпусі. Наші мережеві, потокові АС класу PoE+/++ можуть експлуатуватися за будь-якої погоди, їхні корпуси захищені від пилу та опадів і вони здатні озвучити як середні (BSP500), так і великі за площею місця, такі як літні тераси, басейни та пляжі. І найприємніше, кожна АС оснащена вбудованим музичним стрімером та безшовним дротовим з’єднанням класу PoE, що заощаджує місце, час та спрощую процес монтажу.

  1. Комерційне відтворення музики потокового формату

Хто вибирає музику? Перед власниками і співробітниками компаній стоїть неприємне завдання пошуку компромісів у виборі пісень та створенні плейлістів, які б задовільнили смак кожного. Роль музики, як найважливішого чинника створення сприятливої атмосфери будь-де, надто часто недооцінюється і власники у виборі музики орієнтуються на смаки своїх співробітників, по черзі крутять ті ж самі CD або взагалі користуються радіо.  Без відповідних ліцензій на комерційне відтворення музики можуть постати питання законності, що у свою чергу може призвести до чималих штрафів. Проблема вирішується завдяки партнерам Bluesound Professional: SoundMachine, Custom Channels, Qsic, SiriusXM Music for Business і Tunify. Вони надають доступ до потокової музики, а їхні сервіси вже інтегровані в усі наші продукти. Це означає, що законний доступ до безкоштовної, комерційно-ліцензованої музики є цілком реальним і при цьому необов’язково віддавати за це пів царства. Крім того, наші партнерські музичні сервіси надають можливість власникам бізнесу інтегрувати персоналізовані повідомлення (оголошення, привітання, тощо) для своїх клієнтів безпосередньо в аудіо потік. Є також можливість планувати відповідні музичні програми за певним графіком задля створення необхідної атмосфери у певні дні тижня або частини дня.

www.bluesoundprofessional.com