Компанія PSB Speakers, новатор високоякісних динаміків з 1972 року, випускає акустику Passif 50 Anniversary Edition Standmount на святкування свого 50-річного ювілею.

Дизайн і технології моделі Passif 50 ґрунтуються на п’яти десятиліттях цілеспрямованих досліджень і віддають належне ранній моделі Passif II, яка вперше була представлена світу в 1974 році. 

Динамік Passif 50 Standmount Loudmount нагадує легендарну історію PSB Speakers і повертається до класичного ретро дизайну 70-років. 

Динаміки, які обгрунтовані наукою

З початку 1970-х років компанія PSB була активним учасником всесвітньо відомої програми з акустики Канадської національної дослідницької ради. 
У 1974 році засновник і головний дизайнер PSB Пол Бартон випустив Passif II - це був один із перших динаміків, який доцільно продемонстрував наукові принципи та філософію звуку - PSB «True to Nature», яка охоплює точність тону, просторовий реалізм і відсутність спотворень.


Команда інженерів під керівництвом Пола Бартона вимірювала прототипи в безеховій камері NRC, а потім співвідносила ці вимірювання з обширними суб’єктивними тестами на прослуховування. Ця плідна праця призвела до безперервної серії продуктів, які були визнані слухачами та рецензентами за точність тону, просторову реалістичність і легку динаміку – навіть на високих рівнях прослуховування - Passif 50 Standmount повністю це підтверджує.

Абсолютно нова конструкція 

Хоча Passif 50 має драйвер, аналогічний Passif I і Passif II, він має нову конструкцію з абсолютно новою платформою драйвера та корпусом.
Результатом є динамік,який натякає на ностальгічний вигляд 70-х, але має набагато більший рівень продуктивністі.
Passif 50 є носієм філософії компанії-True to Nature PSB.

У твітері з титановим куполом використовується потужний неодимовий магніт і демпфірування ферорідиною - це забезпечує вищий вихід, покращену обробку потужності та зменшення спотворень.
Фазова заглушка перед куполом високочастотного динаміка спрямовує вихідний сигнал високочастотного динаміка, щоб забезпечити широку та послідовну дисперсію - саме це допомогає створити широку та неймовірну, глибоку звукову сцену з дуже чіткою деталізацією.
Повстяна прокладка навколо високочастотного динаміка мінімізує краєву дифракцію для кращої прозорості та більш стабільної передачі звуку.

Низькочастотний динамік і пасивний випромінювач мають литі алюмінієві кошики, які стійкі до згинання і гумові обшивки, які пом’якшують резонанс диффузора, що призводить до більш плавного відгуку і зменшує рівень спотворень.
Також є значні покращення взаємодії між НЧ-динаміком і пасивним радіатором - ідеальна рівновага їхніх протилежних сил.

Ретро в деталях

Дизайн Passif 50 відображає свого знаменитого прабатька 1970-х років, але включає найсучасніші компоненти флагманського рівня та переваги 50 років акустичних досліджень. 
Корпус моделі виготовлений із шпону волоського горіха, решітки із тканини, спеціальні підставкам для підлоги - все це понурює в теплу ретро атмосферу 70-х років.
Для особливого естетичного задоволення деталями - язичок на передній решітці має оригінальну ретро-емблему PSB. Завдяки цьому модель підкреслює естетику минулого, хоча виготовлена із сучасних матеріалів.
Табличка на задній панелі, прикрашена кленовим листом і написом: «Passif 50 – 1972-2022», що додає особливого шарму Passif 50.

Завдяки інноваційним технологіям і чудовому ретро-дизайну, Passif 50 вшановує минуле, приймає майбутнє та забезпечує неперевершений - «вірний природі» звук PSB.

Очікуємо на склад у листопаді!