Протягом багатьох років було зроблено багато спроб створити всеохоплююче звукове
поле від одного всеспрямованого динаміка. Більшість із цих спроб не змогли переконати слухачів – те, що спочатку вражало, через деякий час виявлялося штучним і втомливим. Ці продукти створювали якомога більше звуку, без особливого піклування про якість звуку.

PULSE M від Bluesound є повною антитезою цьому способу мислення.

Bluesound — це відзначений нагородами бездротовий звук високої роздільної здатності, екосистема, яка дозволяє відтворювати музику по всьому дому. Компанія розробила комплексну і запатентовану конструкцію динаміків – її електроніка та акустика працюють разом створюючи стереозвук Hi-Fi за допомогою елегантного вигнутого форм-фактора.

Як і аналоги сімейства PULSE, новинка має найпотужний ефект:

  • Бездротовий динамік потокової передачі музики, забезпечує захоплюючий звук, який заповнює кімнату
  • Інтелектуальний підсилювач DSP і драйвер Omni-Hybrid™ ретельно розроблені для забезпечення чіткого, насиченого звуку. Динамік оснащений 5 1/4" низькочастотним динаміком і двома 3/4" високочастотними динаміками, які встановлені та зміщені на 45 градусів один відносно одного - забезпечують захоплюючу звукову сцену на 360°.
  • Системна потужність 80 Вт для досягнення моніторингу в реальному часі та контролю смуги частот
  • Можливість керувати музикою без проводів за допомогою інтуїтивно зрозумілої програми BluOS Controller для настільних ПК iOS, Android, Kindle Fire і Windows & Mac OS X.
  • Згрупуйте два PULSE M за допомогою  PULSE SOUNDBAR+ і POWERNODE та створіть бездротову систему об’ємного звучання з виділеними тиловими каналами
  • Керуйте ним за допомогою додаткового пульта дистанційного керування Bluesound RC1
  • Підключіть Bluesound до свого Amazon Echo за допомогою налаштувань у додатку Alexa та використовуйте  голосового  помічника Amazon Alexa.
  • AirPlay2 дозволяє відтворювати музику або подкасти з бездротових динаміків  у всьому будинку —  синхронно.

Це звук, який може повністю заповнити вашу кімнату!

Новинка знаменує собою відхід від промислового дизайну серії PULSE, це помітно в його еліптичній формі та безшовному тканинному покритті .
PULSE M універсальний динамік, який відповідає останнім тенденціям дизайну, не залучаючи різких дизайнерських рішень. Іншими словами, PULSE M добре себе почуває, як вдома так і в будь-якому навколишньому середовищі та дозволяє відчути музику високої роздільної здатності в умовах, які відповідають параметрам локації, де ви проводите найбільше часу.

Чому варто придбати PULSE M?

Для клієнтів, які вже використовують програвачі Bluesound у своїй основній або іншій зоні прослуховування PULSE M пропонує високоефективне рішення «все-в-одному» для розширення високої роздільної здатності звуку в усіх локаціях: кухні, спальні, ванній кімнати та офісі.

Також новинку можна використовувати, як тилові канали в бездротовій системі об’ємного звуку Bluesound і це логічно наступний крок для будь-якого власника, який хоче більш захоплюючого бездротового прослуховування.

На додаток до вражаючих звукових можливостей, Pulse M пропонує легкий доступ до широкого спектру потокових сервісів через Bluesound BluOS Controller.