Сабвуфери, які повинні були створити на небесах, але створили в Берклі.

Покоління MKII серії HT - це доступні, надпотужні сабвуфери для домашнього кінотеатру. REL має традицію створювати чудові сабвуфери - привабливі та доступні HT MKII виглядають дивовижно!

Нові HT не відстають від вихідних рівнів еталонних моделей. Незалежно від того, чи використовуються ці нові сабвуфери самостійно чи в так званих системах REL HT/3D - вас приємно здивує висока потужність цієї моделі.
HT/3D дає можливість (при належному налаштуванні) створювати тривимірні звукові поля з повним ефектом занурення для насолоди при перегляді фільмів, високоякісного потокового телебачення і музики за допомогою схем Dolby Digital або DTS вашого приймача (або процесора).

У нещодавньому галузевому опитуванні, проведеному CTA, 73%  респондентів заявили, що планують оновити свою систему. За результатами переміг сабвуфер. Це знайшло своє відображення в тому, що пропозиції REL HT почали розвиватися під час пандемії COVID-19, продаючись у неймовірних кількостях, коли сім’ї збиралися разом дивитися фільми та телепередачі.


Нещодавно REL покращили HT, надихаючись відзначеними нагородами моделями Serie T/x. Завдяки цьому вони створили взаємодіючу систему, яка дозволяє клієнтам скористатися сильними сторонами обох лінійок (це також стосується більших моделей серії S). 
Протягом останніх 3 років у концепції REL HT/3D використовувалися моделі із підтримкою входу високого рівня (наприклад, серії T/X і серії S), щоб додати шари простору та об’єму системам кінотеатру, одночасно перетворюючи їх на багатофункціональні центри розваг, де можна плавно перемикати перегляд фільмів на прослуховування музики.

Завдяки моделям MKII HT за доступними цінами, які поєднуються як візуально, так і у звуковому сенсі, у шанувальників REL тепер є вибір:  додати потужність існуючій системі за допомогою нової моделі HT MKII, або — якщо ви щойно придбали новий HT і бажаєте, щоб вечірка була потужною —  сміливо додайте REL T/7x або 9x, як сабвуфер центрального каналу, підключений до задньої частини динаміка центрального каналу (встановлений на великий або повний діапазон) для епічного кінотеатрального досвіду. 


Незалежно від того, який напрямок ви виберете для оновлення, знайте, що ваш новий HT або новий Serie T/x виглядатимуть ідеально. Їх зовнішній вигляд і пропорції майже ідентичні, вони мають однакову якість збірки та завершальних штрихів, і кожен з них відіграє додаткову роль у трансформації аудіосистеми. Один додає карколомну динаміку та божевільний рівень відчуття ефектів; інший перетворює вашу вітальню на тривимірний цирковий шапіто, який за допомогою селектора джерела відтворює музику, наче в концертному залі. 

 

HT/1003 MKII (він же The Hammer) - неймовірна продуктивність з компактним розміром та доступною ціною.
HT/1003 MKII слід придбати, якщо у вас є брак місця або вам не потрібна додаткова продуктивність більших моделей REL. Ця модель більш компактна, але вона забезпечує таку ж якість збірки, як і її побратими. Цей стиль робить цей сабвуфер ідеальним партнером у кінотеатрах HT/3D REL із серією T/x.


Абсолютно новий підсилювач класу D потужністю 300 Вт забезпечує більший запас ходу та живить новий динамік CarbonGlas™ 10” (250 мм). Ця комбінація забезпечує приголомшливий вихід, граючи удвічі голосніше оригіналу. Затаку ціну ця продуктивність нечувана! 
Вишенькою на торті є те, що, як і всі нові HT, він чудово реагує на відтворення музики, а HT-Air забезпечує сучасний бездротовий зв’язок (опція).


 

HT/1205 MKII (він же The Cannon)
Новий блискучий дизайн підсилювача, який без особливих зусиль забезпечує 500 Вт у абсолютно новому 12-дюймовому (300-мм) драйвері CarbonGlas™. Ідеальна нова панель із чорним лаком має витончений логотип REL.


HT/1205 MKII грає на 50% голосніше, ніж його попередник, а також забезпечує більшу точність і тонкість. Він здатний досягти рівнів продуктивності, які частіше зустрічаються в моделях, що перевищують 1000 доларів США/1000 фунтів стерлінгів. Чудово підходить для прослуховування музики та доступний HT-Air завершує ідеальну пропозицію.

Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити анонси появи новинки в Україні.