Пані та панове, час настав! - оголошено 26 переможців конкурсу What Hi-Fi "Product of the Year" 2022 року.

Нагорода What Hi-Fi?  відзначала продукти Hi-Fi та домашні кінотеатри у світі, визнаючи найкращий у своєму класі комплект у 26 категоріях, від чудових підсилювачів та стереодинаміків до першокласних телевізорів та видатних звукових панелей.

Через місяць після виявлення 109 переможців Best Buy конкурсу What Hi-Fi? нагороди 2022 р., спільно з Sevenoaks Sound and Vision, були нагороджені ще 26 з них - по одному з кожної категорії продуктів - ще більш престижною нагородою "Product of the Year" на щорічній церемонії нагородження, яка проходила в Лондоні.

Переможці у номінації «Product of the Year» представляють найкращі продукти у всіх категоріях оглядів:

від телевізорів до програвачів, від динаміків до стримерів та всього, що між ними.

За останні дванадцять місяців команда експертів What Hi-Fi? ретельно перевіряла сотні аудіо - та відеопродуктів у широкому ціновому діапазоні, щоб вибрати 109 щасливчиків Best Buy 2022 року.

Деякі з них є стійкими повторними переможцями, які стримують новачків у своїх галузях. Але чи то свіжа модель, чи гідна старенька - усіх їх поєднує одне: найкраща у своєму класі продуктивність.

Тож хто ж ці переможці?

Минулого року відомі бренди - стали великими переможцями, здобувши безліч нагород у різних категоріях і в деяких випадках ці чемпіони не втрачають своїх позицій. На нашу велику радість Cambridge Audio знову став дворазовим переможцем на ринку стереопідсилювачів.

У світі Hi-Fi часто відбувається швидко, але відмінний звук ніколи не втрачає своєї актуальності. Підтвердження цього перемога у номінації "Product of the Year" 2022 – Cambridge Audio CXA81.

Ця модель встановлює новий базовий рівень для інтегрованих підсилювачів у своєму ціновому діапазоні.
Створивши апгрейд підсилювача серії СХ потужністю 80 Вт на канал, Сambridge Audio представили споживачеві – вічну якість.

Чотирьохзірковий попередник CXA81, не те щоб потребував реконструкції з нуля, але він не так сильно перевершував надзвичайно потужних конкурентів з точки зору функцій, дизайну або звукових характеристик, як цей.

CXA81 також оснащений чудовим ЦАП ESS Sabre ES9016K2M і покращеним входом USB, який підтримує звук до 32 біт/384 кГц та якість DSD256, що дозволяє вам повною мірою використовувати його чудове подання з файлами високої роздільної здатності, в той час як aptX HD Bluetooth ресивер також вбудований для прямої потокової передачі з будь-якого сумісного пристрою частотою до 24 біт/84 кГц.

Зверніть увагу на широкий спектр підключень і функцій CXA81. Цей підсилювач може працювати стільки, скільки ви забажаєте — можливо, доки ви не будете готові витратити пристойну суму на значне оновлення.

Рівень чіткості продукту перевершує талановитих конкурентів з таймінгу та динаміки, пропонує слухачеві більш відполіровану, проникливу подачу – це і є справжня майстерність.


Bluesound - ще один бренд наших партнерів, який отримав нагороду "Product of the Year".

У світі музичних стримерів Bluesound Node (2021) отримує нагороду вдруге за багато років.

Bluesound NODE (2021) - це фантастичний потоковий пристрій, що є відмінним способом почати потокове аудіо, з повністю розробленою і зрілою екосистемою додатків, простотою налаштування та використання, а також багатою функціональністю.

Модель є потоковим підсилювачем ЦАП. Bluesound Node (2021) оснащений чотириядерним процесором ARM® Cortex™ A53 з тактовою частотою 1,8 ГГц, що управляє HDMI eARC, Apple AirPlay 2, aptX HD Bluetooth та USB, що дозволяє передавати музику з більшості джерел. У нього також є Tidal Connect і HDMI ARC.

За ці гроші він є одним із найцікавіших і всеосяжних способів додавання потокової передачі музики у вашу Hi-Fi систему — і саме тому це переможець премії.

Щиро вітаємо наших партнерів із отриманням чергової нагороди "Product of the Year" від What Hi-Fi? !

Придбайте переможців на сайті avero.com.ua, а наші менеджери з радістю нададуть вам кваліфіковану допомогу в питаннях покупки.